Compare
| Product ID | ROS1046946 |
|---|---|
| Brand | Rosani |
| IP Rating | IP20 |
| Dimmable | Yes - Dimmable Lamps Required |
| Shade Colour | Clear |
| No: of Lamp | 4 |
| Lamp Socket | G9 |
| Recommended Lamp | LED (Capsule G9) |
| Protection Class | Class 2 - Double Insulated |
| Lamp Included | No |
| APP Control | No |
| Input Voltage (V) | 220-240V~50/60Hz |
| Width (mm) | 550mm |
| Height (mm) | 144mm |
| Number of Cartons | 1 |
| Colour Finish | Brushed Gold |
| Crystal Colour Finish 2 | Clear |
| Item Nett Weight (kg) | 1.46kg |