likes
Compare
| Product ID | SCH-3486GY |
|---|---|
| Brand | Searchlight |
| IP Rating | IP44 |
| Dimmable | No |
| Colour Temperature (K) | 4000K Cool White |
| No: of Lamp | 2 |
| Lamp Socket | Integral LED |
| Recommended Lamp | Integral LED |
| Protection Class | Class 1 - Earth Connection Required |
| Lamp Included | Yes - Integrated |
| APP Control | No |
| Input Voltage (V) | 220-240V~50/60Hz |
| Width (mm) | 115mm |
| Height (mm) | 110mm |
| Number of Cartons | 1 |
| Item Nett Weight (kg) | 0.4kg |
| Width (mm) : | 115mm |
| Height (mm) : | 110mm |