Compare
| Product ID | SCH-5861CC |
|---|---|
| Brand | SaaS |
| IP Rating | IP20 |
| Dimmable | Yes |
| Colour Temperature (K) | 3000K Warm White |
| Max Wattage Lamp (W) | 32W |
| No: of Lamp | 1 |
| Lamp Socket | Integral LED |
| Recommended Lamp | Integral LED |
| Protection Class | Class 1 - Earth Connection Required |
| Lamp Included | Yes |
| APP Control | No |
| Length (mm) | 910mm |
| Width (mm) | 110mm |
| Height (mm) | 1500mm |
| Energy Class | A++ to A |
| Number of Cartons | 1 |
| Carton Gross Weight (kg) | 7.5kg |
| Item Nett Weight (kg) | 6.45kg |
| Width (mm) : | 110mm |
| Height (mm) : | 1500mm |
| Length (mm) : | 910mm |