Compare
| Product ID | SCH-6842BGO |
|---|---|
| Brand | SaaS |
| IP Rating | IP20 |
| Switched Type | Yes - Pull Switch |
| Dimmable | Yes - Suitable Lamps & Dimmer Required |
| No: of Lamp | 1 |
| Lamp Socket | E14 |
| Recommended Lamp | LED/Halogen (Candle) |
| Protection Class | Class 2 - Double Insulated |
| Lamp Included | No |
| APP Control | No |
| Input Voltage (V) | 220-240V~50/60Hz |
| Width (mm) | 250mm |
| Number of Cartons | 1 |
| Item Nett Weight (kg) | 0.6kg |
| Width (mm) : | 250mm |