Compare
| Product ID | SCH-6872BK |
|---|---|
| Brand | SaaS |
| IP Rating | IP54 |
| Dimmable | Yes - Suitable Lamps & Dimmer Required |
| No: of Lamp | 2 |
| Lamp Socket | E27 |
| Recommended Lamp | LED/Halogen (GLS) |
| Protection Class | Class 1 - Earth Connection Required |
| Lamp Included | No |
| APP Control | No |
| Input Voltage (V) | 220-240V~50/60Hz |
| Width (mm) | 112mm |
| Height (mm) | 276mm |
| Number of Cartons | 1 |
| Item Nett Weight (kg) | 1.3kg |
| Width (mm) : | 112mm |
| Height (mm) : | 276mm |