Compare
| Product ID | IL-D0218 |
|---|---|
| Brand | Deco |
| Max Wattage Lamp (W) | 20W |
| No: of Lamp | 1 |
| Lamp Socket | B22 |
| Recommended Lamp | LED (GLS A60) |
| Lamp Included | No |
| APP Control | No |
| Height (mm) | 51mm |
| Diameter (mm) | 27mm |
| Energy Class | Not Applicable |
| Warranty | 1yr |
| Number of Cartons | 1 |
| Colour Finish | White |
| Carton Gross Weight (kg) | 0.22kg |
| Total Power Consumption (W) | Dependent On Lamps Used |
| Item Nett Weight (kg) | 0.2kg |
WE ARE NOW SHIPPING ON SATURDAYS - Order after 3pm Fri or before 12pm Sat & select 'NEXTDAY' for Monday delivery
| Diameter (mm) : | 27mm |
| Height (mm) : | 51mm |