Compare
| Product ID | IL-D0220 |
|---|---|
| Brand | Deco |
| Max Wattage Lamp (W) | 20W |
| No: of Lamp | 1 |
| Lamp Socket | E27 |
| Recommended Lamp | LED (ALL) |
| Lamp Included | No |
| APP Control | No |
| Height (mm) | 64mm |
| Diameter (mm) | 33mm |
| Energy Class | Not Applicable |
| Warranty | 1yr |
| Number of Cartons | 1 |
| Colour Finish | White |
| Carton Gross Weight (kg) | 0.42kg |
| Total Power Consumption (W) | Dependent On Lamps Used |
| Item Nett Weight (kg) | 0.4kg |
WE ARE NOW SHIPPING ON SATURDAYS - Order after 3pm Fri or before 12pm Sat & select 'NEXTDAY' for Monday delivery
Sign up for all the latest news, new products and exclusive offers.
We use cookies to ensure that we give you the best possible experience on our website. By using this site you consent the cookie policy. Read more