Compare
| Product ID | IL-D0325 |
|---|---|
| Brand | Deco |
| Shade Colour | Opal White/Satin Nickel |
| Lamp Socket | Non-Electric |
| Protection Class | Non-Electric |
| Lamp Included | No |
| APP Control | No |
| Height (mm) | 2mm |
| Diameter (mm) | 600mm |
| Energy Class | Not Applicable |
| Warranty | 1yr |
| Number of Cartons | 1 |
| Colour Finish | White |
| Colour Finish 2 | Satin Nickel |
| Carton Gross Weight (kg) | 0.55kg |
| Item Nett Weight (kg) | 0.5kg |
| Diameter (mm) : | 600mm |
| Height (mm) : | 2mm |