Compare
| Product ID | IL-D0578 |
|---|---|
| Brand | Deco |
| Shade Colour | Opal White |
| Lamp Socket | Non-Electric |
| Protection Class | Non-Electric |
| Lamp Included | No |
| APP Control | No |
| Height (mm) | 2mm |
| Diameter (mm) | 300mm |
| Energy Class | Not Applicable |
| Warranty | 1yr |
| Number of Cartons | 1 |
| Colour Finish | White |
| Carton Gross Weight (kg) | 0.132kg |
| Item Nett Weight (kg) | 0.12kg |
WE ARE NOW SHIPPING ON SATURDAYS - Order after 3pm Fri or before 12pm Sat & select 'NEXTDAY' for Monday delivery
| Diameter (mm) : | 300mm |
| Height (mm) : | 2mm |