Compare
| Product ID | IL-DG0123 |
|---|---|
| Brand | Deco |
| Material | Glass |
| Shade Colour | Frosted |
| Lamp Socket | N/A |
| APP Control | No |
| Diameter (mm) | 300mm |
| Energy Class | Not Applicable |
| Number of Cartons | 1 |
| Colour Finish | Frosted |
| Carton Gross Weight (kg) | 1.5kg |
| Item Nett Weight (kg) | 0.8kg |
WE ARE NOW SHIPPING ON SATURDAYS - Order after 3pm Fri or before 12pm Sat & select 'NEXTDAY' for Monday delivery
| Diameter (mm) : | 300mm |