Compare
| Product ID | IL-DG0706 |
|---|---|
| Brand | Deco |
| Material | Glass |
| Shade Colour | Smoke Fade |
| Lamp Socket | N/A |
| APP Control | Yes |
| Diameter (mm) | 250mm |
| Energy Class | Not Applicable |
| Number of Cartons | 1 |
| Colour Finish | Smoke Fade |
| Carton Gross Weight (kg) | 1kg |
| Item Nett Weight (kg) | 0.5kg |
WE ARE NOW SHIPPING ON SATURDAYS - Order after 3pm Fri or before 12pm Sat & select 'NEXTDAY' for Monday delivery