Compare
| Product ID | IL-IL70514 |
|---|---|
| Brand | Lucero Home |
| Designer | Registered Design by Cassia Twigue |
| APP Control | No |
| Projection(mm) | 55 |
| Width (mm) | 600mm |
| Height (mm) | 600mm |
| Projection (mm) | 55mm |
| Energy Class | Not Applicable |
| Type of Crystal | Diyas Select |
| Number of Cartons | 1 |
| Colour Finish | Black |
| Colour Finish 2 | Multicoloured |
| Crystal Colour Finish 2 | Clear |
| Carton Gross Weight (kg) | 7.9kg |
| Item Nett Weight (kg) | 7.3kg |
WE ARE NOW SHIPPING ON SATURDAYS - Order after 3pm Fri or before 12pm Sat & select 'NEXTDAY' for Monday delivery
| Projection (mm) : | 55 |
| Width (mm) : | 600mm |
| Height (mm) : | 600mm |