Compare
| Product ID | IL-IL70522 |
|---|---|
| Brand | Lucero Home |
| Designer | Registered Design by Cassia Twigue |
| APP Control | No |
| Projection(mm) | 32 |
| Width (mm) | 300mm |
| Height (mm) | 400mm |
| Projection (mm) | 32mm |
| Energy Class | Not Applicable |
| Type of Crystal | Diyas Select |
| Number of Cartons | 1 |
| Colour Finish | Black |
| Colour Finish 2 | Multicoloured |
| Crystal Colour Finish 2 | Clear |
| Carton Gross Weight (kg) | 1.7kg |
| Item Nett Weight (kg) | 1.5kg |
WE ARE NOW SHIPPING ON SATURDAYS - Order after 3pm Fri or before 12pm Sat & select 'NEXTDAY' for Monday delivery
| Projection (mm) : | 32 |
| Width (mm) : | 300mm |
| Height (mm) : | 400mm |