Compare
| Product ID | IL-IL70765 |
|---|---|
| Brand | Lucero Home |
| Designer | Registered Design by Cassia Twigue |
| Material | Glass |
| APP Control | No |
| Length (mm) | 500mm |
| Width (mm) | 130mm |
| Height (mm) | 280mm |
| Energy Class | Not Applicable |
| Warranty | 1yr |
| Number of Cartons | 1 |
| Colour Finish | White |
| Carton Gross Weight (kg) | 3.9kg |
| Item Nett Weight (kg) | 3.4kg |
WE ARE NOW SHIPPING ON SATURDAYS - Order after 3pm Fri or before 12pm Sat & select 'NEXTDAY' for Monday delivery
| Width (mm) : | 130mm |
| Height (mm) : | 280mm |
| Length (mm) : | 500mm |