Compare
| Product ID | IL-IL70769 |
|---|---|
| Brand | Lucero Home |
| Designer | Registered Design by Cassia Twigue |
| Material | Glass |
| APP Control | No |
| Length (mm) | 610mm |
| Width (mm) | 140mm |
| Height (mm) | 420mm |
| Energy Class | Not Applicable |
| Warranty | 1yr |
| Number of Cartons | 1 |
| Colour Finish | Polished Chrome |
| Carton Gross Weight (kg) | 5.7kg |
| Item Nett Weight (kg) | 5.5kg |
WE ARE NOW SHIPPING ON SATURDAYS - Order after 3pm Fri or before 12pm Sat & select 'NEXTDAY' for Monday delivery
| Width (mm) : | 140mm |
| Height (mm) : | 420mm |
| Length (mm) : | 610mm |