Compare
| Product ID | IL-IL90031 |
|---|---|
| Brand | Diyas |
| APP Control | No |
| Length (mm) | 72mm |
| Width (mm) | 35mm |
| Diameter (mm) | 8mm |
| Number of Cartons | 1 |
| Colour Finish | French Gold |
| Carton Gross Weight (kg) | 0.165kg |
| Item Nett Weight (kg) | 0.065kg |
WE ARE NOW SHIPPING ON SATURDAYS - Order after 3pm Fri or before 12pm Sat & select 'NEXTDAY' for Monday delivery