Compare
| Product ID | IL-IL90044/3 |
|---|---|
| Brand | Diyas |
| APP Control | No |
| Length (mm) | 1000mm |
| Diameter (mm) | 3mm |
| Colour Finish | Antique Brass |
| Carton Gross Weight (kg) | 0.25kg |
| Item Nett Weight (kg) | 0.15kg |
WE ARE NOW SHIPPING ON SATURDAYS - Order after 3pm Fri or before 12pm Sat & select 'NEXTDAY' for Monday delivery