likes
Compare
| Product ID | IL-ILS10624 |
|---|---|
| Brand | Diyas |
| IP Rating | IP20 |
| Shade Colour | Black |
| Max Wattage Lamp (W) | 60W |
| Lamp Socket | Non-Electric |
| Recommended Lamp | LED (GLS A60) |
| Protection Class | Non-Electric |
| Lamp Included | No |
| APP Control | No |
| Height (mm) | 180mm |
| Diameter (mm) | 250mm |
| Energy Class | Not Applicable |
| Warranty | 1yr |
| Number of Cartons | 1 |
| Colour Finish | Black |
| Carton Gross Weight (kg) | 0.39kg |
| Item Nett Weight (kg) | 0.35kg |
| Diameter (mm) : | 250mm |
| Height (mm) : | 180mm |