Compare
| Product ID | LX-1410804 |
|---|---|
| Brand | Luxram |
| Dimmable | Yes - Suitable Dimmer Required |
| average_life (hrs) | 15000hrs |
| beam_angle (°) | 360 |
| Material | Glass |
| Colour Temperature (K) | 6000K Daylight White |
| Lumens | 470lm |
| Lamp Socket | E14 |
| APP Control | No |
| Input Voltage (V) | 220-240V~50/60Hz |
| Height (mm) | 73mm |
| Diameter (mm) | 45mm |
| Warranty | 3yrs |
| Number of Cartons | 1 |
| Colour Finish | Clear |
| Carton Gross Weight (kg) | 0.04kg |
| Total Power Consumption (W) | 4W |
| Item Nett Weight (kg) | 0.018kg |
| Diameter (mm) : | 45mm |
| Height (mm) : | 73mm |