Compare
| Product ID | LX-763717143 |
|---|---|
| Brand | Luxram |
| Designer | Luxram Design Team |
| Dimmable | No |
| average_life (hrs) | 15000hrs |
| Material | Glass |
| Colour Temperature (K) | 2700K Warm White |
| Lumens | 806lm |
| Lamp Socket | E27 |
| APP Control | No |
| Input Voltage (V) | 220-240V~50/60Hz |
| Height (mm) | 130mm |
| Diameter (mm) | 95mm |
| Energy Class | A+ |
| Warranty | 5yrs |
| Number of Cartons | 1 |
| Colour Finish | Clear |
| Carton Gross Weight (kg) | 0.124kg |
| Total Power Consumption (W) | 8W |
| Item Nett Weight (kg) | 0.058kg |
| Diameter (mm) : | 95mm |
| Height (mm) : | 130mm |