Compare
| Product ID | MSV-43042/55/20 |
|---|---|
| Brand | Massive |
| IP Rating | IP20 |
| Dimmable | No |
| Max Wattage Lamp (W) | 20W |
| No: of Lamp | 1 |
| Lamp Socket | G4 |
| Recommended Lamp | Halogen (Capsule) |
| Protection Class | Class 2 - Double Insulated |
| Lamp Included | No |
| APP Control | No |
| Input Voltage (V) | 220-240V~50/60Hz |
| Width (mm) | 255mm |
| Height (mm) | 255mm |
| Projection (mm) | 102mm |
| Warranty | 1yr |
| Number of Cartons | 1 |
| Colour Finish | Multicoloured |
| Item Nett Weight (kg) | 1.18kg |