Compare
| Product ID | NU55486BL |
|---|---|
| IP Rating | IP44 |
| average_life (hrs) | 20000hrs |
| No: of Lamp | 1 |
| Lamp Socket | Integral LED |
| Recommended Lamp | Integral LED |
| Protection Class | Class 2 - Double Insulated |
| APP Control | No |
| Input Voltage (V) | 220-240~50/60HZ |
| Height (mm) | 102mm |
| Diameter (mm) | 120mm |
| Energy Class | A++ to A |
| Warranty | 2yrs |
| Number of Cartons | 1 |
| Colour Finish | Satin Black |
| Carton Gross Weight (kg) | 0.3kg |
| Item Nett Weight (kg) | 0.2kg |