Compare
| Product ID | SCH-9219CC |
|---|---|
| Brand | SaaS |
| IP Rating | IP20 |
| Switched Type | Yes - Inline Floor Dimmer |
| Dimmable | Yes - Inline Dimmer |
| Colour Temperature (K) | 4000K Cool White |
| No: of Lamp | 1 |
| Lamp Socket | Integral LED |
| Recommended Lamp | Integral LED |
| Protection Class | Class 3 - Low Voltage |
| Lamp Included | Yes - Integrated |
| APP Control | No |
| Input Voltage (V) | 220-240V~50/60Hz |
| Width (mm) | 230mm |
| Height (mm) | 1470mm |
| Number of Cartons | 1 |
| Item Nett Weight (kg) | 4.3kg |
| Width (mm) : | 230mm |
| Height (mm) : | 1470mm |